PANU TEKNOLOJİ

 

Think Simple (Yalın Düşün)

sloganını şiar edinmiş, 18 yıllık bankacılık tecrübesi ile 14 yıllık yazılım ve bilişim sektöründeki tecrübenin birleşiminden doğan sinerjik bir şirketiz, uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimlerin ortak bir payda da birleşerek 1 + 1’in 3 ettiğine inanarak yola çıktık;

Bu bağlamda 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu kapsamında kurulan Kapadokya Teknopark içerisinde faaliyet gösteren ilk şirketiz.

Nevşehir merkez ofisimizin yanı sıra, Antalya da ki ofislerimiz ile birlikte tamamı uzman 11 kişilik ekibimiz ile faaliyet göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Her geçen gün karmaşık hale gelen, teknolojik gelişmelerden insanları kurtararak, herkesin kullanabileceği en sade, basit ve hızlı çalışan teknolojileri üretmektir.

VİZYONUMUZ

“Hayal gücü bilgiden önemlidir, çünkü bilgi sınırlıyken hayal gücü tüm dünyayı kapsar” Albert Einstein

Hayal gücü önemlidir. Ancak daha önemlisi hayal gücü ile somut veri ve gerçekleri bir araya getirmeyi başarmak. Çünkü bu, büyük bir ustalık, tutku ve deneyim gerektirir. Hayal gücünün kapılarını kapatmadan bilgiyi kullanmak ve geleceği şekillendirmek ise öncü olmanın, liderliğin en önemli unsurudur. Bizde bu vizyon ile gerçekleşebilir hayallerimizin peşinden koşmaktayız

.