ProjeSoft & Dia İşbirliği ile E-Ticaret

DİA ERP ENTEGRASYONU

Stok – Depo Takibi, Talep, Teklif, Sipariş, Finans Yönetimi, Banka, Kasa, Çek-Senet Takibi, Resmi Muhasebe, Personel, Üretim, Servis Hizmet Yönetimi, Otel Programı gibi özellikleri bulunan DİA ERP yazılımı ile e-ticaret sitenizi tek tıkla entegre ediyor, sorunsuz bir  şekilde geçiş süreci yaşatıyoruz.

  • Fiyat  Entegrasyonu : Ürün kartındaki her fiyat çekilebiliyor ve pazar yerleri için farklı fiyatlar verilebiliyor.
  • Stok Entegrasyonu : Depo veya Depo Gruplarına bağlı olarak Stok çekilebiliyor ve Entegrasyon için Minimum Stok tanımı yapılabiliyor.
  • Sipariş Entegrasyonu : Siteye ve pazar yerlerine gelen siparişler tek bir arabirimde (site üstünde) toplanabiliyor. Burada DİA ERP üstüne kaydedilirken de her pazar yerinden gelen sipariş için Ayrı Grup Kodu, Plasiyer Kodu tanımanabiliyor. Raporlama için kolaylık sağlamak amacı ile de Cari Kod ile sipariş kodu aynı yapılıyor. Bunun yanında Pazar Yerlerinin sağladığı kargo Takip Kodları da siparişe Ekleniyor. Böylece Fatura üstüne kargo kodu da basılabiliyor.
  • Sipariş Ödeme Kaydı : Her sipariş İçin Kredi Kartı Fişi / Ödeme planı eklenebilyor. Böylece Müşteriler Banka carilerinden veya ödeme planlarından Pazar Yeri hesaplarını ve Banka hesaplarını Takip edebiliyor.

Panu Teknoloji , ProjeSoft & DİA Erp  İşbirliği Entegrasyonu ile iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz. E-Ticaret siteniz ile pazaryerlerini entegrasyonunu sağlayarak

N11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, Amazon, EpttAMV Entegrasyonu ile DİA ERP yazılım  entegrasyonunu sağlıyoruz.

Stoklarınızı ve ödemelerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Projesoft & Dia Kampanya

Bir yanıt yazın